Хто знайде ключ до сердець виборців із сіл?

На майбутніх виборах нейтральний сільський електорат може стати «золотою акцією». Якщо Аграрна партія не покаже зуби, її прихильників швидко переманять політичні конкуренти.

 

Останнім часом інформаційне поле заповнилось інформацією про вихід Віктора Медведчука у публічну політику. Інвестиції Медведчука у ЗМІ та політичні проекти є логічним нарощуванням м’язів перед виборчими кампаніями 2019 року.

 

Телеканал «112» і раніше мав сумнівну репутацію, однак після зміни власника його проросійська «редакційна політика» та заангажованість стала безсумнівною, а партія «За життя» отримала ще один рупор, на додачу до 24-го каналу.

 

 

Окрім нарощування інформаційних м’язів, Медведчук зайнявся поглинанням партій-конкурентів. Це зрозуміло із пропозиції Вадима Рабіновича щодо об’єднання з Опоблоком, Відродженням і Аграрною партією. Озвучені партії в основному складаються з колишніх регіоналів, тому прагнення Рабіновича цілком зрозумілі.

Об’єднання, якщо воно дійсно відбудеться, буде в інтересах партії «За життя», яка намагається закріпитися як основна проросійська політична сила в Україні і вийти на парламентський рівень.

 

Чи відгукнеться Опоблок на таку пропозицію? Цілком ймовірно, адже пропозиція вигідна – підтримати їх представника, Бойка, на президентських виборах. Проте чи підтримають цей крок інші сили?

 

Якщо Аграрна партія погодиться на об’єднання, одразу стане «розмінною монетою» у більш серйозній політичній грі. Зникнення ще одного конкурента на «аграрний електорат» може бути вигідним і Юлії Тимошенко, яка має традиційно високу підтримку у селах.

 

Проте чи має ця партія достатньо сил, щоб відмовитись? Сумнівна рекламна кампанія АПУ (борди «Час рости») не дала зрозумілого посилу українському виборцю, а швидше виставила Скоцика на публічне посміховисько. Складається враження, що хтось таким чином хитро освоїв партійний бюджет на догоду політичним конкурентам.

 

За наявною інформацією, цією людиною ймовірно є скандально відомий Грановський – політтехнолог Аграрної партії, і в той же час… людина Медведчука. Пазли склались…

На майбутніх виборах нейтральний сільський електорат може стати «золотою акцією». Якщо Аграрна партія не покаже зуби, її прихильників швидко переманять політичні конкуренти, а результат 3-річної партійної роботи піде «в нікуди».

 

Але зникнення чергового політичного проекту мене зовсім не бентежить. Мене більше хвилює те, кому може дістатись сільський виборець…

 

Дмитро Сінченко, ГО "Асоціація Політичних Наук", для Ліга.Блоги

сайт коаліції "Рада Експертів"
сайт коаліції "Рада Експертів"
сайт Асоціації Політичних Наук
сайт Асоціації Політичних Наук
сайт Всеукраїнської ініціативи "Рух Державотворців"
сайт Всеукраїнської ініціативи "Рух Державотворців"
сайт ГО "Ексампей"
сайт ГО "Ексампей"
аналітична платформа "YouControl"
аналітична платформа "YouControl"

Подобається сайт? Поділись посиланням із друзями у соцмережах!