«Демократичні» саботажники відкритості влади

Нещодавно парламент провалив законопроект 2043а «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення державного контролю за дотриманням права на доступ до публічної інформації, захист персональних даних та звернення громадян)».

 

До провалу доклались як представники новосформованої більшості, так і новонаверненої «опозиції». Із 144 депутатів фракції БПП «ЗА» проголосували лише 67. Більшість (77 депутатів) або утримались (24), або були відсутні (23), або не голосували (30).

 

Групи-сателіти нової більшості «Воля народу» та «Відродження», які на прохання Президента додають голосів, цього разу, окрім 2-х депутатів «Волі», не голосували.

 

«Демократичні» фракції РПЛ та «Батьківщини», разом з недемократичним «Опозиційним блоком», також не підтримали законопроект. Дисципліновано проголосували «ЗА» лише представники «Народного Фронту» (75), «Самопомочі» (24) та 18 позафракційних.

Що мав змінити законопроект? По-перше, омбудсман отримав би можливість надати мандат на вручення протоколів регіональним представникам і регіональним координаторам, а також надсилати адмінпротоколи поштою.

 

По-друге, при складанні протоколу про адміністративне правопорушення пропонувалося підпис не вимагати, якщо такий протокол надсилається поштою за місцем роботи особи відповідно до статті 254 Кодексу.

 

Очевидно, що ці норми дозволили б громадським організаціям більш ефективно боротися з місцевими корупціонерами та притягати їх до адміністративної відповідальності.

 

Такий законопроект, наприклад, допоміг би раз і назавжди вирішити проблему невчасної публікації проектів рішень та самих рішень Кіровоградською міськрадою і звільнив би активістів від потреби щоразу оскаржувати ці дії та бездіяльність, а це призвело б до своєчасного виявлення конфліктів інтересу і блокування їх на етапі підготовки.

 

Схоже, парламентські корупціонери прикрили своїх місцевих колег. Жоден з кіровоградських нардепів за законопроект не проголосував. Такі вони, сумні реалії української політичної корупції…

 

Дмитро Сінченко, для газети "День"

Write a comment

Comments: 4
 • #1

  ialady.ru (Saturday, 16 July 2016 22:46)

  Вы не правы. Давайте обсудим. Пишите мне в PM. DEZqyCgG

 • #2

  quebankfrigar1986@gmail.com (Tuesday, 19 July 2016 21:33)

  Я извиняюсь, но, по-моему, Вы допускаете ошибку. Давайте обсудим. Пишите мне в PM.

 • #3

  tentdoudiscmiss1986@gmail.com (Wednesday, 20 July 2016 02:25)

  зачот !!!!

 • #4

  577755.ru (Wednesday, 20 July 2016 16:25)

  Подтверждаю. Это было и со мной. sFU5nB0X

сайт коаліції "Рада Експертів"
сайт коаліції "Рада Експертів"
сайт Асоціації Політичних Наук
сайт Асоціації Політичних Наук
сайт Всеукраїнської ініціативи "Рух Державотворців"
сайт Всеукраїнської ініціативи "Рух Державотворців"
сайт ГО "Ексампей"
сайт ГО "Ексампей"
аналітична платформа "YouControl"
аналітична платформа "YouControl"

Подобається сайт? Поділись посиланням із друзями у соцмережах!