Маски скинуті, або самовідтворення системи

Не хочеться починати статтю зі слів «а я ж вас попереджав!», однак доводиться. Маски скинуті. Те, про що ми підозрювали під час президентських виборів, підтвердилось під час парламентських. Порошенко очолив «реакційні сили», які всіма силами намагаються зберегти існуючу корупційну систему. За один тільки день ми отримали купу підтверджень.

Головою Кіровоградської ОДА призначено екс-регіонала Кузьменка, а його батька висунуто в нардепи від Блоку Порошенка. Донбас здано москалям шляхом чергових махінацій у парламенті. ПР "злилась" під Порошенка, даючи йому можливість підібрати їх електорат.

Все стає на свої місця: Порошенко вживається в роль нового «януковоча», "фронтовики" підносять йому патрони, Юля, Ляшко, Тягнибок, Садовий і Гриценко - до нього в опозиції. І серед них однозначно вже є "ряжений"... а може й не один.

На цьому фоні смішно виглядають потуги тігіпківців та прушників гратись в опозицію, адже їхні гасла збігаються з діями нинішнього президента. Особливо яскраво про це свідчить голосування за «особливі статуси Донбаса». 

Нагадаю, за президентський законопроект проголосували колишні і нинішні регіонали, комуністи, ударівці, фронтовики та порошенківці. Проти виступали Батьківщина, Свобода, Ляшко і Гриценко.

Про псевдо опозицію я вже також раніше писав. І знову маємо тому підтвердження – розмови про фінансування тих чи інших політичних проектів одіозними олігархами. А небажання партій робити свої фінансові потоки прозорими лише підтверджують подібні чутки.

І що ж робити нам, громадянам? Знову розчаруватись і опустити руки? Ні в якому разі! Система саме цього від нас і чекає. А нам необхідно прийти на виборчі дільниці. Проголосувати за тих, кого вважаємо вартими своєї довіри. І далі вимагати системних змін. І досягати їх.

Ми маємо далі самоорганізовуватись, працювати над нашим баченням реформ, вимагати їх ухвалення. Ми маємо мріяти і втілювати свої мрії в життя.

Боротьба триває, і ми в ній обов’язково переможемо!

 

Дмитро Сінченко, Всеукраїнська ініціатива «Рух Державотворців»

Write a comment

Comments: 5
 • #1

  Вадим (Friday, 26 September 2014 15:50)

  Руки опускать не треба. Треба готуватись до нового майдану, та запровадити суд Лінча.

 • #2

  Антон (Tuesday, 30 September 2014 13:11)

  Ясно было все еще сначала майдана, ну лучше поздно чем никогда

 • #3

  cadman UA (Saturday, 04 October 2014 11:23)

  массовая неявка на выборы. вся власть уже с самого начала является нелегитимной. Как так, что в Январе 2014 года жидовских ублюдков яйценюхов, кличок, тягнибоков никто ведь не просил представлять интересы людей. Но эти выродки, взявши инициативу в свои руки самоназначили себя в ВР. Еблан Турчинов взял и направил на Восточные земли Украины вооруженных людей. Перед этим конечно же организовали тотальный информационный вакуум. Люди в таком однобоком выражении новостей и действительно запутались. Сейчас конечно же уже все зашло далеко и обратной дороги нет. По этому как вариант изменения всей власти - массовая и тотальная неявка на выборы. Таким образом будет выборы будут не признанными.

 • #4

  Дмитро Сінченко (Saturday, 04 October 2014 19:32)

  Який наївний коментар, пане cadman UA. Схоже, ви або не громадянин України, або просто дуже далекий від внутрішньополітичних процесів в Україні. По-перше, цих трьох "виродків"-опозиціонерів народ просто таки змусив взяти на себе ініціативу, чому вони відчайдушно опирались, адже по своїй суті виявились не достатньо сміливими. Далі народ змусив Турчинова направити українських силовиків захищати східні кордони нашої держави (південні, на жаль, захистити не встигли) і саме народна самоорганізація пробила "інформаційний вакуум" російської пропаганди. Як бачимо з цього коментаря, не всюди це вдалось. Досі є люди, отруєні путінським зомбоящиком. Але з часом це минеться.
  А от щодо вашої "геніальної" ідеї неявки на вибори - я її підтримую. Я за те, щоб люди, зазомбовані путіним, не йшли на виборчі дільниці. Їм варто переосмислити свої погляди та переконання, проаналізувати свої вчинки, а це справа не одного дня. До кінця цьогорічної кампанії можуть не встигнути. І, в той же час, в українському законодавстві не існує "нижньої межі" явки виборців. Умовно кажучи, навіть якщо проголосують лише кандидати і їх команди, вибори відбудуться. Навіть якщо проголосує лише один виборець зі всієї України, вибори відбудуться... такий у нас закон.

 • #5

  Тетяна (Thursday, 09 October 2014 11:59)

  Спочатку за три місяці з жовтня 2013 на мого сина міліція Знам"янки сфабрикувала справу з 70 підробленими протоколами і брехливими показами. А тепер 8 місяців судять мого сина по сфабрикованій справі. одночасно завели справу на слідчу, яка підробила справу. Але міліція та прокуратура Кіровограду чинить опір, ретельно приховує справхнього злочинця Ющенка і слідчого Каневську, яка підробила 70 протоколів. Слідчий прокуратури в серпні 2014 по-тихому закрив справу на Каневську, мовляв вона залила водою 70 протоколів, тому переписала їх. Прокуратурі області не цікаво, чому слідча Каневська змінила текст всіх протоколів і прибрала з них прізвище відомого їй злочинця Ющенка, а замість нього вписала прізвище Кондратенка - підлеглого Ющенка. Міліція та прокуратура Знам"янки під керівництвом Кіровограду сфабрикувала справу на мого сина, над яким зараз розправляється такий же самий куплений суддя та прокурор у суді, бо в них завдання засудити невиновного. Як бачите, нічого не змінюється, безкарність продовжується. В міліції та прокуратурі Знам"янки та Кіровограду відкрито кажуть, що вони всіх мають ввиду і що в них свої закони, а Київ далеко. Мою сім"ю розтоптали прокурори області, в мене вдома провели незаконний обшук, де син не жив 16 років, незаконно забрали мій ноутбук, мені та моїм рідним менти погрожували вбивством, якщо "будем дёргаться".і що далі? Де шукати правди, якщо і генпрокуратура на боці облпрокуратури. А далі будуть кординальні дії, так як людина довго не може терпіти цей ментовський беспредел.

сайт коаліції "Рада Експертів"
сайт коаліції "Рада Експертів"
сайт Асоціації Політичних Наук
сайт Асоціації Політичних Наук
сайт Всеукраїнської ініціативи "Рух Державотворців"
сайт Всеукраїнської ініціативи "Рух Державотворців"
сайт ГО "Ексампей"
сайт ГО "Ексампей"
аналітична платформа "YouControl"
аналітична платформа "YouControl"

Подобається сайт? Поділись посиланням із друзями у соцмережах!