Новорічні містифікації від Кіровоградського УДАРу

В той час, коли люди святкують новорічні свята, Кіровоградський осередок партії «УДАР» невтомно працює. Як нам стало відомо, вже 4-го січня 2012 року місцеві ударівці вирішили провести Конференцію обласної організації. Але, вже традиційно, з порушеннями власного Статуту.

 

Так, згідно рішення Ради обласної організації, квота для районних та міських організацій була визначена по 2 делегата. Відповідно, всього мало взяти участь у заході 50 чоловік від 25 організацій. Дане рішення було розіслане у всі районні та міські організації.

 

Однак за тиждень після ухвалення рішення голови районних організацій почали отримувати телефонні дзвінки з обласного виконкому з вимогою делегувати лише по одному представнику від району. При цьому Рішення Ради ніхто не змінював.

На Конференції ж Кіровоградської міської організації (яка була проведена з грубими порушеннями Статуту), всупереч Рішенню Ради, було обрано аж 10 делегатів . Коли на самій Конференції такий факт викликав питання і обурення у решті районів, голова організації Анатолій Ревенко пояснив, що це зроблено для блага… районних організацій, щоб зменшити їхні витрати на проїзд.

 

Напевне, з цією ж метою в переддень проведення Конференції було змінено і час її проведення – з 14.00 на 11.00, про що було повідомлено лише частину районних організацій (порушено ст.7.7 Статуту).

 

У підсумку з 25 організацій участь у Конференції взяли лише 17, делегувавши по 1-му представнику. Згідно ст.7.9 Статуту Партії, «Конференція обласної партійної організації повноважна приймати рішення за присутності на ній більше ніж половини від загальної кількості обраних на неї делегатів». Отже, дану Конференцію можна вважати такою, що не відбулась.

 

Шкода лише Євгена Манженка, якого, після піднятого галасу у місцевих ЗМІ, таки вирішили висунути кандидатом в депутати обласної ради на довиборах у Компаніївському районі (замість раніше пропонованого Віктора Дайдакулова). Адже таке висування обласна територіальна виборча комісія може і не визнати.

 

 

І вкотре виникає питання – чи будуть покарані нинішні порушники Статуту з такою ж суворістю, з якою покарали пів-року тому Олександра Макієнка та Віктора Шмідта? Чи будуть виключені з партії Анатолій Ревенко, Ігор Козуб, Костянтин Поляков? Питання, як то кажуть, риторичне…

 

Андрій Нестеренко, для інтернет-видання "Весь Кіровоград"

Write a comment

Comments: 0
сайт коаліції "Рада Експертів"
сайт коаліції "Рада Експертів"
сайт Асоціації Політичних Наук
сайт Асоціації Політичних Наук
сайт Всеукраїнської ініціативи "Рух Державотворців"
сайт Всеукраїнської ініціативи "Рух Державотворців"
сайт ГО "Ексампей"
сайт ГО "Ексампей"
аналітична платформа "YouControl"
аналітична платформа "YouControl"

Подобається сайт? Поділись посиланням із друзями у соцмережах!