«УДАРне рейдерство», або що відбувається у кіровоградському УДАРі?

Місцеві ударівці знову здивували кіровоградський політикум. Цього разу місто облетіла новина про нібито рейдерське захоплення офісу обласної організації, що знаходився на вул. В.Чорновола 2-в.

 

Пізніше інформацію про переїзд обласної організації в інше приміщення виклав у своєму блозі кіровоградський журналіст Ігор В’юн. За словами людини, що керувала вивозом меблів і оргтехніки, ударівці змушені були переїздити до іншого приміщення через підготовку до виборів та розширення штату. З цієї причини на старому офісі ударівцям просто стало «тісно».

 

Заради справедливості варто зауважити, що під час виборчої кампанії там працювало майже 30 чоловік. Нині ж обласна організація налічує лише 3-х співробітників. Тому подібні пояснення виглядають зовсім неправдоподібно.

 

Згодом, у своєму коментарі до статті, Костянтин Поляков (в.о. голови виконкому обласної організації) пояснив, що причина переїзду полягає у непомірно високій орендній платі. За наявною інформацією, дане приміщення належить підприємству голови Кіровоградської міської організації УДАРу Ігорю Козубу, і раніше воно надавалось партії на безоплатній основі.

У тому ж коментарі ударівець натякнув на те, що керівник міської організації намагається «продати» партійний осередок скандально-відомим нардепам Табаловим.

З власних джерел автору стало також відомо, що сам Ігор Борисович звинувачує своїх колег (тепер вже, мабуть, колишніх?) з обласної організації у тому, що вони «продались Партії Регіонів», і шукає підтримки у районних організацій, намагаючись скликати позачергову звітно-виборчу конференцію.

Як бачимо, ситуація досить складна. Тож, що на справді відбувається у кіровоградському УДАРі? Розглянемо всі версії.

  1. Найпоширенішою версією нового конфлікту в партійному осередку, яку вже висловили ряд кіровоградських журналістів та експертів, є спроба входження в партію нового опозиціонера, екс-регіонала Миколи Онула. Версія підтверджена фактом входження депутата міськради – ударівця Хоха – до групи «Єлисаветград», а також чутками про те, що відомий бізнесмен фінансує акції та діяльність партійної організації. На противагу цій версії є те, що подібні чутки ходять і стосовно інших політичних сил Кіровоградщини.
  2. Другою версією, висловленою Поляковим, є спроба взяття під контроль кіровоградського УДАРу з боку родини кіровоградських нардепів Табалових. Такі чутки також ширились містом, і підтверджувались зафіксованим рукостисканням Андрія Табалова та Віталія Кличка у стінах парламенту. Були і фактичні дії – після виборів захистити вибір кіровоградців і прийти на мітинги на підтримку Табалова закликав тодішній голова облвиконкому УДАРу Дмитро Сінченко. Однак останнього ще кілька місяців тому з невідомих причин було двічі виключено з партії.
  3. Третьою версією, озвученою Ігорем Козубом, є теза про те, що все це «провокація, організована владою». Про те, що кіровоградський УДАР діє в інтересах партії влади, говорили багато ще більше року тому. Тут ми можемо згадати і відмова від висування в мажоритарних округах прохідних кандидатур Кузьменко, Крюкова і Шмідта, і спроба висування від УДАРу по 103-му округу регіоналки Давиденко, і зв'язок з «Білим лотосом», і заява кандидата Кідрука проти Табалова, і поразку у 100-му окрузі, і злив кампанії в окремих районах і багато-багато іншого… Але навіщо сьогодні це самим регіоналам? Їм значно вигідніше мати боєздатну організацію УДАРу, яка би конкурувала з Батьківщиною і переводила політичну боротьбу із владою у взаємне поборювання. Якби це дійсно робила влада, то, враховуючи її ресурс, можна було знищити кіровоградський осередок до єдиного члена…

 

То що ж на справді є причиною нового конфлікту в УДАРі? На моє глибоке переконання цією причиною стали… самі ударівці. Точніше, їхні безпідставні амбіції та природжена конфліктність. Вони не можуть жити без інтриг і підкилимних ігор. Оскільки справжній ворог – Партія Регіонів – для них видається занадто сильним, вони знищують одне одного.

Зраджують, брешуть, кидають… бо така вже є їхня сутність.

 

 

Інтернет-видання "Перевесло"

Оставить комментарий

Комментарии: 0
аналітична платформа "YouControl"
аналітична платформа "YouControl"
сайт Асоціації Політичних Наук
сайт Асоціації Політичних Наук
сайт Всеукраїнської ініціативи "Рух Державотворців"
сайт Всеукраїнської ініціативи "Рух Державотворців"
Повний перелік матеріалів сайту шукайте за посиланням, клікнувши на банер
Повний перелік матеріалів сайту шукайте за посиланням, клікнувши на банер

Подобається сайт? Поділись посиланням із друзями у соцмережах!