УДАРна справедливість?

Вчора, 27-го грудня 2012 року, відбулась Конференція Кіровоградської міської організації партії «УДАР Віталія Кличка». Принаймні так назвали цей захід його організатори. Адже відбулась вона з грубими порушеннями Статуту партії.

 

Зокрема, для проведення Конференції необхідно провести збори первинних організацій партії (ст.5.10), однак жоден осередок таких зборів не проводив. Більше того, значна частина голів осередків навіть не були повідомлені про даний захід.

 

Згідно ст. 6.7. Статуту партії «УДАР», про час і місце проведення Конференції міської партійної організації орган, що її скликає, повідомляє членів не пізніше, ніж за 3 дні до її проведення.

 

«Делегатів» же даного заходу повідомляли в переддень його проведення. Близько 20 партійців без відома решти понад 500 членів вирішували долю всієї організації.

Якщо хтось вирішить, що ці порушення не суттєві і всі партії їх припускаються, то він помилятиметься. Раніше керівництво Кіровоградського УДАРу так не вважало.

 

За аналогічні порушення, варто зазначити, пів року тому було виключено з партії колишнього  голову міської організації Олександра Макієнка та члена Ради обласної організації Віктора  Шмідта.

 

Тож чи виявить Ревізійна комісія та Рада обласної організації таку ж принциповість до нинішнього голови міської організації Ігоря Козуба? Чи виключить його з партії за грубі порушення Статуту (згідно ст.3.12), як виключила попереднього порушника? Чи визнає легітимність даної Конференції? Навряд.

 

Якщо цього не відбудеться – це ще раз підтвердить про наявність подвійних стандартів у нинішнього керівництва Кіровоградської обласної організації партії «УДАР».

 

І тут не важливо, які рішення приймала т.зв. «Конференція». Не важливо, що на ній було підтримано пропозицію про висування кандидатом в депутати Кіровоградської обласної ради Віктора Дайдакулова, про якого раніше писав ВК. Важливий сам факт – керівництво Кіровоградського  УДАРу діє за правилом «друзям все -  ворогам закон».

 

Ігор Денисов, для інтернет-видання "Весь Кіровоград"

Write a comment

Comments: 0
сайт коаліції "Рада Експертів"
сайт коаліції "Рада Експертів"
сайт Асоціації Політичних Наук
сайт Асоціації Політичних Наук
сайт Всеукраїнської ініціативи "Рух Державотворців"
сайт Всеукраїнської ініціативи "Рух Державотворців"
сайт ГО "Ексампей"
сайт ГО "Ексампей"
аналітична платформа "YouControl"
аналітична платформа "YouControl"

Подобається сайт? Поділись посиланням із друзями у соцмережах!